1997 yılında Nazilli’de inşaat sektörüne adım atmıştır. Çok kısa zaman zarfında başarısıyla kendi alanında söz sahibi olmuştur. Kurulduğu ilk andan itibaren yenilikçi modern projeleriyle ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış, kaliteli ve dürüstlük ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Pamuk İnşaat, Yeni Mah. Ordu Cad. Küçükçakmak Apt. No:37/A Nazilli / AYDIN  adresinde bulunmaktadır. 0 256 315 69 13  0 555 804 32 22  numaralı telefonlardan iletişim sağlayabilirsiniz.

Pamuk İnşaat proje aşamasında topraktan satış gerçekleştirdiğinden dolayı konut alımlarında satış vaadi sözleşmesi ile müşteriye güvence sağlıyor. Tapu teslimatı ise sırası ile projenin bir kısmı tamamlandığında kat irtifakı anahtar tesliminde kat mülkiyeti şeklindedir.

Yapılacak ya da yapılmakta olan binaların üzerinde kat irtifakı kurulur. Kat irtifakı olan bir bina tapuya kayıtlı demektir. Ruhsat alımı sırasında herhangi bir sıkıntı yaşanmayan bu tapu türlerinde her hak sahibinin kendi yeri bellidir. Kat irtifakı kat mülkiyetine geçişten bir önceki adım olarak da düşünülebilir. Burada hak sahipleri daha sonra tapu müdürlüğüne başvurarak kat mülkiyetli tapu sahibi olabilirler.

Projelerimizin tümü deprem yönetmeliğine uygun tasarlanmıştır. Yönetmeliğin gerektirdiği tüm şartlar sağlanmıştır. Tüm blokların altında ayrı ayrı fore kazık ile iyileştirme ve radyo jenerel temel çalışmaları yapılmış olup hazırlanmıştır. Jeofizik çalışmalar yapılmış olup hazırlanan Jeolojik ve Jeoteknik Etüd Raporu Jeoloji Mühendisleri odasınca vize edilmiştir.

Bu konuda mahal listelerinde tanımlandığımız 1. sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Marka belirlenmesi inşaat süresi içinde oluşturulacak numuneler arasından Pamuk İnşaat yönetiminin onayıyla belirlenecektir.

İnşaat sahasına girmek tehlikelidir; eğer mutlaka girmek isterseniz, inşaat sahasına ilgili şantiyenin şantiye şefinden izin alarak şantiye görevlileri refakatinde, misafir bareti takarak girebilirsiniz.

Daire fiyatı ve ödeme planı konularında detaylı bilgi için 0 256 315 69 13 numaralı telefondan ya da e-posta yoluyla firma merkezimizle temasa geçebilirsiniz.


Whatsapp Destek

Pamuk İnşaat

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?